ny2

Våra medarbetare



inge14

Inge Forchhammer

Leg. fysoiterapeut/ergonom

  • 08-731 66 52 inge@lidingofysioterapi.se

Inge Forchhammer

Leg. fysoiterapeut/ergonom, Mc Kenzie Cred. ex.Ortopedisk Manuell Terapi, Idrottsskador, Akupunktur. 08-731 66 52, inge@lidingofysioterapi.se
lissel

Margareta Lissel

Leg. fysioterapeut

  • 08-731 66 53 margareta@lidingofysioterapi.se

Margareta Lissel

Leg. fysioterapeut, Idrottslärare GIH, Högre examen iOrthopaedic Medicine International (OMI), Akupunktur. 08-731 66 53, margareta@lidingofysioterapi.se
Ny-MagdaBlur160x166

Magdalena Rosengren

Leg fysioterapeut/ergonom

  • 08-731 66 51 magdalena@lidingofysioterapi.se

Magdalena Rosengren

Leg fysoiterapeut/ergonom, Ortopedisk Manuell Terapi, McKenzie, Idrottsskador, Akupunktur. 08-731 66 51, magdalena@lidingofysioterapi.se
Richard-Blur160x166

Richard Danell

Leg. fysioterapeut/ergonom

  • 08-731 66 56 richard@lidingofysioterapi.se

Richard Danell

Leg. fysioterapeut/ergonom, Specialist Ortopedisk Manuell Terapi (OMT), OMT steg III,Idrottsskador, Akupunktur. 08-731 66 56, richard@lidingofysioterapi.se
Malin-Blur160x166

Malin Bergström

Leg. fysioerapeut

  • 08-731 66 50 malin@lidingofysioterapi.se

Malin Bergström

Leg. fysioterapeut, Magister inom idrottsmedicin.Idrottsskador, akupunktur, Neurac, personlig tränare. 08-731 66 50, malin@lidingofysioterapi.se
Bertil 20170710 014

Bertil Lundborg

Leg fysioterapeut

  • 08-731 66 55

Bertil Lundborg

Leg fysoiterapeut. Magister inom idrottsmedicin, Ortopedisk Manuell Terapi (OMT), Idrottsskador, Personlig tränare, Akupunktur. 08-731 66 55
Namnlös5

Gerd Westholm Kjellgren

Massageterapeut

  • 070-570 28 17 info@ivera.se

Gerd Westholm Kjellgren

Hälsovetare GIH, Massageterapeut (Idrottsmassage), Kost och vikt, Livsstilcoaching, Hjärt- lungräddning, 070-570 28 17, info@ivera.se
NY-Jaana160x166

Jaana Kettunen

Massageterapeut

  • 070-748 33 95 jaana@lidingofysioterapi.se

Jaana Kettunen

Massageterapeut med examen från AGI Rehabilitering, Revolving,Strain & Counterstrain, Muskeltöjning, Basmedicin. 070-748 33 95, jaana@lidingofysioterapi.se
Lena3

Lena Lundström

leg. psykolog/psykoterapeut

  • 070-990 60 03

Lena Lundström

KBT, Samtalsterapi
ny-annika160x166

Annika Severinsson

Ekonomi / reception

  • 08-731 66 50

Annika Severinsson

Ekonomi / reception 08-731 66 50