Arkiv: Portfölj

Matt Richards

Hem  | Vårt team Matt Richards Massageterapeut. Matthew erbjuder djupgående massage med teknikerna thai & shiatsu för effektiva och djupt avslappnande behandlingar på bänk. Oavsett om du vill ha djup avslappning, en effektiv bearbetning av spända muskler eller lite av båda så kommer du få en professionell behandling. Matthew har en diplomerad utbildning i Eastern …

Matt Richards Läs mer »

Ulrika Thoors

Hem  | Vårt team Ulrika Thoors Leg. fysioterapeut Boka tid direkt ulrika@lidingofysioterapi.se 08-731 66 57 072-857 03 14

Margareta Lissel

Hem  | Vårt team Margareta Lissel Leg. fysioterapeut, Idrottslärare GIH, Högre examen i Orthopaedic Medicine International (OMI), Akupunktur. Boka tid direkt margareta@lidingofysioterapi.se 08-731 66 53

IngeForchhammer

Hem  | Vårt team Inge Forchhammer Leg fysioterapeut/ergonom, McKenzie Ced Ex, Ortopedisk Manuell Terapi, Idrottsskador, Akupunktur.  Boka tid direkt inge@lidingofysioterapi.se 08-731 66 52 Som verksamhetsansvarig för Lidingö Fysioterapi siktar jag mot toppen och satsar på kvalitet. Engagerade medarbetare med hög specialistkompetens. Fräsch och topputrustad klinik. Trivsam miljö som gör att våra patienter och kunder vill …

IngeForchhammer Läs mer »

Gerd Westholm Kjellgren

Hem  | Vårt team Gerd Westholm Kjellgren Massageterapeut, Idrottsmassage, Hälsovetare GIH, Kost & vikt, Livstilscoachning. Priser för resp behandling visas då du bokar tid här nedan. Boka tid info@rivera.se 070-570 28 17 BOKA DIREKT

Magdalena Rosengren

Hem  | Vårt team Magdalena Rosengren Leg fysioterapeut/ergonom, Ortopedisk Manuell Terapi, McKenzie, Idrottsskador, Akupunktur.  Boka tid direkt magdalena@lidingofysioterapi.se 072-857 03 08

Jaana Kettunen

Jaana Kettunen Kognitiv psykoterapiKognitiv samtalsmetodikStödsamtal vid psykisk ohälsa såsom Oro Ångest- och förstämningssyndromStressrelaterade symptomTelefonkonsultation – 15 minRing gärna för 15 min fri telefonkonsultation.Stödsamtal – 50 minuterSEK 700, inkl. moms MassageMassageterapeut med examen från AGI Rehabilitering, Revolving, Strain & Counterstrain, Muskeltöjning, Basmedicin.  Boka tid direkt jaana@lidingofysioterapi.se 070-748 33 95

Malin Bergström

Malin Bergström Leg. sjukgymnastSpecialist inom idrottsmedicin och fysisk aktivitet. Neurac steg 2, idrottsskador, akupunktur. Boka tid direkt malin@lidingofysioterapi.se 072-857 03 12

Richard Danell

Richard Danell Leg. fysioterapeut/ergonom, Specialist Ortopedisk Manuell Terapi (OMT), OMT steg III, Idrottsskador, Akupunktur.  Boka tid direkt richard@lidingofysioterapi.se 072-857 03 13