Portföljetikett: Fysioterapeut

Ulrika Thoors

Hem  | Vårt team Ulrika Thoors Leg. fysioterapeut Boka tid direkt ulrika@lidingofysioterapi.se 08-731 66 57 072-857 03 14

Margareta Lissel

Hem  | Vårt team Margareta Lissel Leg. fysioterapeut, Idrottslärare GIH, Högre examen i Orthopaedic Medicine International (OMI), Akupunktur. Boka tid direkt margareta@lidingofysioterapi.se 08-731 66 53

IngeForchhammer

Hem  | Vårt team Inge Forchhammer Leg fysioterapeut/ergonom, McKenzie Ced Ex, Ortopedisk Manuell Terapi, Idrottsskador, Akupunktur.  Boka tid direkt inge@lidingofysioterapi.se 08-731 66 52 Som verksamhetsansvarig för Lidingö Fysioterapi siktar jag mot toppen och satsar på kvalitet. Engagerade medarbetare med hög specialistkompetens. Fräsch och topputrustad klinik. Trivsam miljö som gör att våra patienter och kunder vill …

IngeForchhammer Läs mer »

Magdalena Rosengren

Hem  | Vårt team Magdalena Rosengren Leg fysioterapeut/ergonom, Ortopedisk Manuell Terapi, McKenzie, Idrottsskador, Akupunktur.  Boka tid direkt magdalena@lidingofysioterapi.se 072-857 03 08

Malin Bergström

Malin Bergström Leg. sjukgymnastSpecialist inom idrottsmedicin och fysisk aktivitet. Neurac steg 2, idrottsskador, akupunktur. Boka tid direkt malin@lidingofysioterapi.se 072-857 03 12

Richard Danell

Richard Danell Leg. fysioterapeut/ergonom, Specialist Ortopedisk Manuell Terapi (OMT), OMT steg III, Idrottsskador, Akupunktur.  Boka tid direkt richard@lidingofysioterapi.se 072-857 03 13

Nu tackar vi för oss

Lidingö Fysioterapi upphör med sin verksamhet 2023-01-01.

Vi vill tacka alla fantastiska patienter, gymmotionärer och samarbetspartners för hela 16 härliga år på kliniken i Torsvik, Lidingö. Kliniken stänger i Torsvik, men Inge Forchhammer fysioterapeut, Magdalena Rosengren fysioterapeut och Margareta Lissel fysioterapeut kommer framöver att vara verksamma på Lidingö Ortopedmedicinska Team, Lidingö.
Välkommen att boka tid hos oss där.

Hela gänget på Lidingö Fysioterapi i Torsvik tackar nu för sig, men vill passa på att önska alla en God Jul & Ett Gott Nytt 2023!

Inge Forchhamer, verksamhetschef Lidingö Fysioterapi